Adwokat Zgierz
KANCELARIA ADWOKACKA ZGIERZ
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
ZADZWOŃ !
TEL.: 723 639 158
telefon do Kancelarii Adwokackiej
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Sęk

Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21
lok. 21 (piętro I)

Potrzebujesz pomocy prawnej? Masz problem z zakresu prawa i nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Zapraszamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią Adwokacką.

Wysłuchamy Cię, zweryfikujemy dokumentację i zaproponujemy dla Ciebie optymalne rozwiązania prawne. W razie potrzeby będziemy Cię reprezentować przed sądami i innymi organami na terenie całego kraju.

Prowadzimy m.in. sprawy karne, cywilne, odszkodowawcze, rodzinne, spadkowe, administracyjne, gospodarcze, pracownicze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.

FORMULARZ KONTAKTOWY
wpisz vwnt

SPRAWY KARNE

obrona w sprawach karnych, reprezentacja oskarżycieli posiłkowych, posiedzenia aresztowe, sprawy prywatnoskargowe, sprawy wykroczeniowe, sprawy karno-skarbowe, dozór elektroniczny, sprawy nieletnich, sprawy z zakresu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

więcej >

SPRAWY CYWILNE

porady prawne, sporządzanie opinii prawnych i umów, reprezentacja przed sądami powszechnymi, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, sprawy spadkowe, zachowki, sprawy o zapłatę, windykacja wierzytelności, postępowania egzekucyjne, ochrona dóbr osobistych

więcej >

SPRAWY ADMINISTRACYJNE

sprawy z zakresu m.in. prawa budowlanego, ustawy o gospodarce nieruchomościami, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o ochronie środowiska, reprezentacja przed organami administracji publicznej, reprezentacja przed sądami administracyjnymi
 

więcej >

SPRAWY PRACOWNICZE

reprezentacja przed sądami pracy, odwołania do sądów pracy, porady prawne, rozwiązywanie umów o pracę, ustalenie istnienia stosunku pracy, odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy, zakazy konkurencji, dochodzenie świadczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych

więcej >

SPRAWY RODZINNE

rozwody, zmiana rozstrzygnięć wyroków rozwodowych, alimenty, podział majątku wspólnego małżonków, rozdzielność majątkowa małżeńska, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, adopcja, opieka i kuratela, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa

więcej >

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH Z OC SPRAWCY WYPADKU KOMUNIKACYJNEGO

Główną specjalizacją Kancelarii A.Skrzydlewska jest dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca, pasażer, potrącony pieszy lub rowerzysta), która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

W zakresie odszkodowań komunikacyjnych zajmujemy się przede wszystkim:

  • dochodzeniem odszkodowań z tytułu wypadku samochodowego,
  • dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych w zakresie szkód rzeczowych,
  • dochodzeniem odszkodowań za potrącenie pieszego,
  • dochodzeniem odszkodowań za potrącenie rowerzysty,
  • dochodzeniem odszkodowań za wypadek pasażera autobusu lub tramwaju.

Jesteśmy z Łodzi, lecz dochodzimy odszkodowań na terenie całego kraju. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż Państwa sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania pism, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania przez podmiot zobowiązany.

Dokładamy wszelkich starań, aby poszkodowany uzyskał odszkodowanie w należnej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Nasze działania ukierunkowane są na wyegzekwowanie odszkodowania na etapie przedsądowym, aby uniknąć konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

W razie konieczności poprowadzimy Państwa sprawę na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Również na tym etapie postępowania mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę prawną. Sporządzamy w tym zakresie wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy.

Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

SKUTECZNA POMOC OFIAROM WYPADKÓW.
KANCELARIA ZAPEWNIA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW

Kancelaria A.Skrzydlewska pomaga osobom ubiegającym się o odszkodowania oraz BEZPŁATNIE:

  • udziela porad prawnych
  • pomaga skompletować niezbędne dokumenty do ubiegania się o odszkodowanie
  • reprezentuje przed sądem w sprawach o odszkodowanie
  • walczy o jak najwyższe odszkodowanie

Każdy uczestnik ruchy drogowego, który odniósł szkodę w wyniku wypadku, może dochodzić odszkodowania za poniesioną krzywdę. Zarówno kierowca, pieszy czy rowerzysta, jak i osoba będąca pasażerem, ale w wyniku działań kierowcy została poszkodowana, może ubiegać się o odszkodowanie. A. Skrzydlewska udziela prawnego wsparcia w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie wypłaciła w ogóle odszkodowania, albo zaniżyła jego wartość.

Osoby w miasta Łódź, jak i całego województwa łódzkiego mogą liczyć na dokładne zbadanie sprawy oraz wyjaśnić wątpliwości odnośnie przysługującego świadczenia odszkodowawczego.

Szczegółowe informacje na temat naszych usług można uzyskać, kontaktując się z naszymi prawnikami drogą telefoniczną tel: 608-20-12-36.

Odszkodowania Łódź